Meleklerle Temasa Geçtiğini İddia Eden Norveç Prensesi, Hollywood Şamanı ile Evleneceğini Duyurdu

Norveç Prensesi Martha Louise ve Amerikalı şaman nişanlıs Durek Verrett, önümüzdeki yaz evleneceklerini duyurdular. Prenses evlendikten sonra kraliyet ailesini temsil etmeyecek. Peki bunun sebebi nedir ve Durek Verrett kimdir? Detaylar içerikte!

51 yaşındaki Norveç Prensesi Martha Louise ve kendini şaman olarak tanımlayan Amerikalı nişanlısı Durek Verrett, önümüzdeki yaz evleneceklerini duyurdular.

Haziran 2022’de nişanlanan çift Kral V. Harald’ın onayını almıştı.

Ancak Norveç Prensesi Martha Louise evlendikten sonra Norveç kraliyet ailesini temsil etmeyecek.

Prenses, nişanlısı Durek Verrett ile evlenmek için kraliyet görevlerinden feragat etti. Ancak bu olayı ilginç yapan bazı detaylar var.

O da Durek Verrett’in kendini şaman olarak tanımlaması ve prensesin nişanlısıyla ortak yaptıkları iş olan alternatif tıbba yönelmek istemesi…

Bir diğer ilginç detay da Prenses Martha Louise’ün meleklerle iletişim kurabildiğini iddia ediyor olması.

Prenses Martha Louise’ün bu iddiası ülkede uzun süredir gündemde olan bir konu. Prensesin insanların “meleklerle temasa geçmesine yardımcı olmayı amaçlayan bir okul açmak da dahil, alternatif tedavi söylemleri yıllardır Norveç’te tartışılıyor.

Verrett ise kanserin bir seçim olduğunu öne sürmesi ve internet üzerinden Covid-19’u önlediğini söylenen madalyonlar satması gibi temelsiz tıbbi uygulamaları teşvik etmesiyle tanınıyor.

Kendisini “6. Nesil Şaman” olarak tanımlayan Hollywood gurusu Verrett, ölüp dirildiğini ve ABD’deki 11 Eylül saldırılarını gerçekleşmeden iki yıl önce tahmin ettiğini de iddia ediyor.

Norveç Prensesi Louise’in uğruna unvanlarından vazgeçtiği bu şamanın yolu geçmişte Türkiye’den de geçmişti.

Hayatının bir dönemini Türkiye’de geçiren Verrett, Hande Yener’in “Yalanın Batsın” şarkısının klibinde oynamıştı.

Üstelik Norveç sarayına damat olacak şamanın bir gün Prenses Martha ile Türkiye’de yaşama hayalleri de var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x