Janssen TURGAN bölgesi İletişim ve Halkla İlişkiler Kıdemli Müdürü İrem Koyuncu oldu 

Janssen TURGAN bölgesi İletişim ve Halkla İlişkiler Kıdemli Müdürü İrem Koyuncu oldu 

Dünyanın en büyük sağlık şirketlerinden biri olan Johnson & Johnson’ın ilaç grubu Janssen Türkiye’nin İletişim ve Halkla İlişkiler (CPA) Kıdemli Müdürlüğüne İrem Koyuncu atandı. İrem Koyuncu, Gelişmekte Olan Pazarlar İletişim ve Halkla İlişkiler’e bağlı olarak TURGAN bölgesi (Türkiye, Ukrayna, Gürcistan ve Azerbeycan) iletişiminden sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışacak.

135 yıllık bilimsel mirası, inovatif bakış açısı ve global vizyonundan beslenen hasta odaklı yaklaşımı ile 23 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Janssen Türkiye, İrem Koyuncu’yu Halkla İlişkiler Kıdemli Müdürü olarak Yönetim Kurulu ekibine dahil etti. 

Toplum sağlığı için kamu, akademi ve sağlık çalışanlarıyla güçlü iş birlikleri kuran Janssen Türkiye’de, Ekim 2023 itibarıyla TURGAN bölgesi İletişim ve Halkla İlişkiler Kıdemli Müdürü olarak göreve başlayan İrem Koyuncu, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamladıktan sonra Galatasaray Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler Yüksek Lisansı ve Chartered Institute of Marketing’de Pazarlama yüksek lisansı yaptı. Kariyerine Koç Holding Enerji Grubu’nda başlayan Koyuncu, sırasıyla Çin’de Fiege International, Ekol Lojistik ve Roche Türkiye’de görev aldı. Son yıllarda İngiltere’de kendi kurduğu girişimde önemli çalışmalara imza atan İrem Koyuncu, kurumsallaşma yolunda ilerleyen şirket ve dernekler için kurumsal kimlik gelişimi üzerine kariyerine devam ediyordu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x